График народни танци /Кликни за да видиш графика в съответната зала/

ПОНЕДЕЛНИК

  • Моряците 15 – Начинаещи /Краси/ 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 1  – Напреднали /Силвия/ 19:00 – 20:00 ч.
  • Моряците 14 – Напреднали /Мимето и Сашо/ 20:00 – 21:00 ч.

ВТОРНИК

  • Моряците 4 –  Средно напреднали/Краси/ 18:00 – 19:00 ч. 
  • Моряците 3 –  Средно напреднали/Силвия/ 19:00 – 20:00 ч. 
  • Моряците 5 – Начинаещи /Преси/ 20:00-21:00 ч. – от 28.05.2019 г.

СРЯДА

  • Моряците 15 – Начинаещи /Краси/ 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 1  – Напреднали /Силвия/ 19:00 – 20:00 ч.
  • Моряците 14 – Напреднали /Мимето и Сашо/ 20:00 – 21:00 ч.

ЧЕТВЪРТЪК 

  • Моряците 4 –  Средно напреднали/Краси/ 18:00 – 19:00 ч. 
  • Моряците 3 –  Средно напреднали/Силвия/ 19:00 – 20:00 ч. 
  • Моряците 5 – Начинаещи /Преси/ 20:00-21:00 ч. – от 28.05.2019 г.

ПЕТЪК

  • Професионална танцова формация Моряците 20:00-22:00 ч.
  • Мъжки клас 19:30 – 21:00 ч. /Краси и Сашо/

СЪБОТA

  • Моряците 29 – /Иван/- Средно напреднали 16:30-17:30 ч.
  • Моряците 37 /Георги/- Начинаещи 18:00-19:00 ч. – Старт 28.09.2019 г., записване тук
  • Моряците 28 – /Криси/- Средно напреднали 19:00-20:00 ч.

НЕДЕЛЯ

  • Моряците 29 – /Иван/- Средно напреднали 16:30-17:30 ч.
  • Моряците 37 /Георги/- Начинаещи 18:00-19:00 ч. – Старт 28.09.2019 г., записване тук
  • Моряците 28 – /Криси/- Средно напреднали 19:00-20:00 ч.

ПОНЕДЕЛНИК

  • Малките морячета /Силвия/ – Танци за деца 5-8 години 17:30-18:30 ч. – от 20.09.2019 г., записване тук
  • Моряците 12 /Мимето и Сашо/ – Напреднали 18:30-19:30 ч.  
  • Моряците 7 /Преси/- Напреднали 19:30-20:30 ч.

ВТОРНИК

  • Моряците 17 /Георги/- Начинаещи 17:00-18:00 ч. 
  • Моряците 6 /Преси/- Средно напреднали 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 9/Илияна/- Напреднали 19:00-20:00 ч.
  • Моряците 11/Мимето и Сашо/- Напреднали 20:00-21:00 ч. 

СРЯДА

  • Моряците 12 /Мимето и Сашо/ – Напреднали 18:30-19:30 ч.  
  • Моряците 7 /Преси/- Напреднали 19:30-20:30 ч. 

ЧЕТВЪРТЪК

  • Моряците 17 /Георги/- Начинаещи 17:00-18:00 ч.  
  • Моряците 6 /Преси/- Средно напреднали 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 9/Илияна/- Напреднали 19:00-20:00 ч.
  • Моряците 11/Мимето и Сашо/- Напреднали 20:00-21:00 ч. 

ПЕТЪК

  • Малките морячета /Силвия/ – Танци за деца 5-8 години 18:30-19:30 ч. – от 20.09.2019 г., записване тук
  • Ансамбъл „Моряците“ 19:30-20:30 ч.

СЪБОТА

  • Големите морячета /Криси/ –  Танци за юноши от 12-16 год. 15:00-16:00 ч. – от 21.09.2019 г., записване тук
  • Малките морячета /Илияна/ – Танци за деца от 9-12 год. 16:00-17:00 ч. – от 21.09.2019 г., записване тук
  • Моряците 18 /Криси/- Средно напреднали 17:00-18:00 ч. 
  • Моряците 10 /Илияна/ – Напреднали 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 16 /Краси/ –  Средно напреднали 19:00 – 20:00 ч. 

НЕДЕЛЯ

  • Големите морячета /Криси/ – Танци за юноши от 12-16 год. 15:00-16:00 ч. – от 21.09.2019 г., записване тук
  • Малките морячета /Илияна/ – Танци за деца от 9-12 год. 16:00-17:00 ч. – от 21.09.2019 г., записване тук
  • Моряците 18 /Криси/- Средно напреднали 17:00-18:00 ч. 
  • Моряците 10 /Илияна/ – Напреднали 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 16 /Краси/ –  Средно напреднали 19:00 – 20:00 ч. 

СРЯДА

  • Моряците 19 /Иван/ – Средно напреднали 19:30-20:30 ч. 

ПЕТЪК

  • Моряците 19 /Иван/ – Средно напреднали 19:30-20:30 ч. 

СЪБОТА

  • Малките морячета Виница/Катя/ – Танци за деца от 6-12 год. 17:30-18:30 ч. – от 05.10.2019 г., записване тук

НЕДЕЛЯ

  • Малките морячета Виница/Катя/ – Танци за деца от 6-12 год. 17:30-18:30 ч. – от 05.10.2019 г., записване тук

ПОНЕДЕЛНИК

  • Моряците 8 /Преси/ – Средно напреднали 18:00-19:00 ч.
  • Моряците 30 /Илияна/ – Начинаещи 19:00-20:00 ч. Старт 18.09.2019 г., записване тук
  • Моряците 20 /Илияна/ – Начинаещи 20:00-21:00 ч.

ВТОРНИК

  • Моряците 13 /Мимето и Сашо/- Средно напреднали 18:00-19:00 ч.  
  • Моряците 48 /Криси/ – Средно напреднали 20:00-21:00 ч. 

СРЯДА

  • Моряците 8 /Преси/ – Средно напреднали 18:00-19:00 ч.
  • Моряците 30 /Илияна/ – Начинаещи 19:00-20:00 ч. Старт 18.09.2019 г., записване тук
  • Моряците 20 /Илияна/ – Начинаещи 20:00-21:00 ч. 

ЧЕТВЪРТЪК

  • Моряците 13 /Мимето и Сашо/- Средно напреднали 18:00-19:00 ч.
  • Моряците 48 /Криси/ – Средно напреднали 20:00-21:00 ч. 

СРЯДА

  • Моряците 38 /Криси / – Средно напреднали 19:30-20:30 ч. 

ПЕТЪК

  • Моряците 38 /Криси / – Средно напреднали 19:30-20:30 

СЪБОТA

  • Моряците 39 – /Иван/- Начинаещи 19:00-20:00 ч. 

НЕДЕЛЯ

  • Моряците 39 – /Иван/- Начинаещи 19:00-20:00 ч.