График народни танци /Кликни за да видиш графика в съответната зала/

ПОНЕДЕЛНИК

  • Моряците 15 – Средно напреднали /Краси/ 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 27  – Начинаещи /Георги/ 19:00 – 20:00 ч. 
  • Моряците 14 – Напреднали /Мимето и Сашо/ 20:00 – 21:00 ч.

ВТОРНИК

  • Моряците 4 –  Напреднали/Краси/ 18:00 – 19:00 ч. 
  • Моряците 3 –  Напреднали/Иван/ 19:00 – 20:00 ч. 
  • Моряците 5 – Средно напреднали /Преси/ 20:00-21:00 ч. 

СРЯДА

  • Моряците 15 – Средно напреднали /Краси/ 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 27  – Начинаещи /Георги/ 19:00 – 20:00 ч. 
  • Моряците 14 – Напреднали /Мимето и Сашо/ 20:00 – 21:00 ч.

ЧЕТВЪРТЪК 

  • Моряците 4 –  Напреднали/Краси/ 18:00 – 19:00 ч. 
  • Моряците 3 –  Напреднали/Иван/ 19:00 – 20:00 ч. 
  • Моряците 5 – Средно напреднали /Преси/ 20:00-21:00 ч. 

ПЕТЪК

  • Представителна група на Моряците 18:30-20:00 ч.

СЪБОТA

  • Моряците 29 – /Иван/- Средно напреднали 16:30-17:30 ч.
  • Моряците 37 – /Георги/- Средно напреднали 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 28 – /Криси/- Напреднали 19:00-20:00 ч.

НЕДЕЛЯ

  • Моряците 29 – /Иван/- Средно напреднали 16:30-17:30 ч.
  • Моряците 37 – /Георги/- Средно напреднали 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 28 – /Криси/- Напреднали 19:00-20:00 ч.

ПОНЕДЕЛНИК

  • Малките морячета /Катя/ – Танци за деца 5-8 години 17:30-18:30 ч.
  • Моряците 12 /Мимето и Сашо/ – Напреднали 18:30-19:30 ч.  
  • Моряците 7 /Преси/- Напреднали 19:30-20:30 ч.

ВТОРНИК 

  • Моряците 6 /Преси/- Начинаещи 18:00-19:00 ч. 
  • Моряците 9/Илияна/- Напреднали 19:00-20:00 ч.
  • Моряците 11/Мимето и Сашо/- Средно напреднали 20:00-21:00 ч. 

СРЯДА

  • Моряците 12 /Мимето и Сашо/ – Напреднали 18:30-19:30 ч.  
  • Моряците 7 /Преси/- Напреднали 19:30-20:30 ч. 

ЧЕТВЪРТЪК  

  • Моряците 6 /Преси/- Начинаещи 18:00-19:00 ч.
  • Моряците 9/Илияна/- Напреднали 19:00-20:00 ч.
  • Моряците 11/Мимето и Сашо/- Средно напреднали 20:00-21:00 ч. 

ПЕТЪК

  • Малките морячета /Катя/ – Танци за деца 5-8 години 18:30-19:30 ч. 

СЪБОТА

  • Големите морячета /Криси/ –  Танци за юноши от 12-16 год. 15:00-16:00 ч. 
  • Малките морячета /Илияна/ – Танци за деца от 9-12 год. 16:00-17:00 ч. 
  • Моряците 10 /Илияна/ – Начинаещи 18:00-19:00 ч. Очакван старт 21.11.2020 г., записване тук
  • Моряците 16/Краси/- Начинаещи 19:00-20:00 ч. 

НЕДЕЛЯ

  • Големите морячета /Криси/ –  Танци за юноши от 12-16 год. 15:00-16:00 ч. 
  • Малките морячета /Илияна/ – Танци за деца от 9-12 год. 16:00-17:00 ч.
  • Моряците 10 /Илияна/ – – Начинаещи 18:00-19:00 ч. Очакван старт 21.11.2020 г., записване тук
  • Моряците 16/Краси/- Начинаещи 19:00-20:00 ч. 

СРЯДА

  • Моряците 19 /Иван/ – Напреднали 19:30-20:30 ч. 

ПЕТЪК

  • Моряците 19 /Иван/ – Напреднали 19:30-20:30 ч. 

СЪБОТА

  • Малките морячета /Катя/ – Танци за деца 6-12 години 16:30-17:30 ч.
  • Моряците 22/Катя/ – Начинаещи 17:30-18:30 ч. 

НЕДЕЛЯ

  • Малките морячета /Катя/ – Танци за деца 6-12 години 16:30-17:30 ч. 
  • Моряците 22/Катя/ – Начинаещи 17:30-18:30 ч.  

ПОНЕДЕЛНИК

  • Моряците 8 /Преси/ – Напреднали 18:00-19:00 ч.
  • Моряците 30 /Илияна/ – Средно напреднали 19:00-20:00 ч. 
  • Моряците 20 /Илияна/ – Средно напреднали 20:00-21:00 ч.

ВТОРНИК

  • Моряците 13 /Мимето и Сашо/- Средно напреднали 18:00-19:00 ч.  
  • Моряците 2 /Катя/ – Начинаещи 19:00-20:00 ч. 
  • Моряците 48 /Криси/ – Средно напреднали 20:00-21:00 ч. 

СРЯДА

  • Моряците 8 /Преси/ – Напреднали 18:00-19:00 ч.
  • Моряците 30 /Илияна/ – Средно напреднали 19:00-20:00 ч. 
  • Моряците 20 /Илияна/ – Средно напреднали 20:00-21:00 ч. 

ЧЕТВЪРТЪК

  • Моряците 13 /Мимето и Сашо/- Средно напреднали 18:00-19:00 ч.
  • Моряците 2 /Катя/ – Начинаещи 19:00-20:00 ч. 
  • Моряците 48 /Криси/ – Средно напреднали 20:00-21:00 ч. 

СЪБОТА

  • Моряците 17 – /Георги/- Начинаещи 16:30-17:30 ч. Очакван старт 21.11.2020 г., записване тук

НЕДЕЛЯ

  • Моряците 17 – /Георги/- Начинаещи 16:30-17:30 ч. Очакван старт 21.11.2020 г., записване тук

СЪБОТA

  • Моряците 39 – /Иван/- Начинаещи 19:00-20:00 ч. – от 24.10.2020 г.

НЕДЕЛЯ

  • Моряците 39 – /Иван/- Начинаещи 19:00-20:00 ч. – от 24.10.2020 г.